Public procurement
21671500
Lotul 1: Echipament militar pentru ofițeri cu grade supreme
1
Enquiry period
with 03.09.2026 14:45
to 04.09.2026 15:30
to 04.09.2026 15:30
23 hours left
2
Bidding period
with 04.09.2026 15:30
to 08.09.2026 15:30
to 08.09.2026 15:30
3
Auction
09.09.2026 15:00
4
Evaluation
5
Bids have been evaluated
Status
Active
Estimated value without VAT
58 600 MDL
Period of clarifications:
3 Sep 2026, 14:45 - 4 Sep 2026, 15:30
Submission of proposals:
4 Sep 2026, 15:30 - 8 Sep 2026, 15:30
Auction start date:
9 Sep 2026, 15:00
Supplier technical support:
(+373) 79999801
Chipiu din semilînă de culoare gri-deschis cu bordura brodată manual cu fir metalic auriu
Veston și pantaloni din semilînă de culoare gri-deschis garnisit cu epoleți, guler și manșete brodate manual cu fir metalic auriu
Cămaşă din ţesătură combinată de culoare alba
Cămaşă din ţesătură combinată de culoare alba cu mîneci scurte
Epoleți pentru cămașă de culoare albă brodați manual cu fir metalic auriu
Cravată din țesătură combinată de culoare gri-deschis
Palton din postav de culoare verde-închis garnisit cu epoleți brodați manual cu fir metalic auriu
Scurtă călduroasă din ţesătură combinată de culoare verde-închis garnisită cu epoleți brodați manual cu fir metalic auriu
Chipiu din semilînă de culoare verde-închis cu bordura brodată manual cu fir metalic auriu
Veston și pantaloni din semilînă de culoare verde-închis garnisit cu epoleți, guler și manșete brodate manual cu fir metalic auriu
Cămaşă din ţesătură combinată de culoare gri-deschis
Cămaşă din ţesătură combinată de culoare gri-deschis cu mîneci scurte
Epoleți pentru cămașă de culoare gri-deschis brodați manual cu fir metalic auriu
Cravată din țesătură combinată de culoare neagră
În conformitate cu Decretul Președintelui RM 1287/2023
Termen de livrare – până la 25.12.26
Veston și pantaloni din semilînă de culoare gri-deschis garnisit cu epoleți, guler și manșete brodate manual cu fir metalic auriu
Cămaşă din ţesătură combinată de culoare alba
Cămaşă din ţesătură combinată de culoare alba cu mîneci scurte
Epoleți pentru cămașă de culoare albă brodați manual cu fir metalic auriu
Cravată din țesătură combinată de culoare gri-deschis
Palton din postav de culoare verde-închis garnisit cu epoleți brodați manual cu fir metalic auriu
Scurtă călduroasă din ţesătură combinată de culoare verde-închis garnisită cu epoleți brodați manual cu fir metalic auriu
Chipiu din semilînă de culoare verde-închis cu bordura brodată manual cu fir metalic auriu
Veston și pantaloni din semilînă de culoare verde-închis garnisit cu epoleți, guler și manșete brodate manual cu fir metalic auriu
Cămaşă din ţesătură combinată de culoare gri-deschis
Cămaşă din ţesătură combinată de culoare gri-deschis cu mîneci scurte
Epoleți pentru cămașă de culoare gri-deschis brodați manual cu fir metalic auriu
Cravată din țesătură combinată de culoare neagră
În conformitate cu Decretul Președintelui RM 1287/2023
Termen de livrare – până la 25.12.26
Information about customer
Fiscal code/IDNO
Address
MD2021, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, şos.Hînceşti 84
Web site
---
The contact person
Purchase data
Date created
2 Sep 2026, 10:35
Date modified
3 Sep 2026, 14:45
Estimated value (without VAT)
58 600 MDL
The minimum downward of the price
586 MDL
Achizitii.md ID
21671500
MTender ID
Type of procedure
Low cost purchase
Award criteria
The lowest price
Delivery address
MD2021, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Pietrarilor, 3
Contract period
14 Sep 2026 14:43 - 30 Dec 2026 14:43
List of positions
1)
Title
Lotul 1: Echipament militar pentru ofițeri cu grade supreme
CPV: 18400000-3 - Special clothing and accessories
Quantity: 1.0
Unit of measurement: Complet
Subscription settings saved.
Remember, you can always go back to the Subscriptions section and make changes to the frequency of receiving letters, delete or add categories and customers.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Insufficient funds
You do not have enough funds in your account to set up a subscription. Top up your account, to continue.
Subscription Setup
Subscribe to daily email notifications according to selected CPV and/or IDNO categories for the period:
The subscription cost is 30 MDL with VAT per month.
View Regulations.
Documents of the procurement procedure
Anunț de participare.signed.pdf
Anunț de participare.signed.pdf
tenderNotice
Anunț de participare
3.09.26 14:45
At the moment there are no questions to lot
Clarifications
Document successfully signed
OK