Выберите тип процедуры
Коммерческая закупка
21672106
În scopul atribuirii contractelor subsecvente ca urmare a acordului-cadru (ocds...51211 din 29.11.2024) încheiat prin procedura de achiziție publică nr. ocds-b3wdp1-MD-1717169951211 din 31.05.2024 privind încheierea acordului-cadru - Achiziționarea protezelor valvulare și vasculare, inclusiv consumabile pentru anii 2025-2027, necesar pentru anul 2026
1
Период разъяснений
с
03.09.2026 17:51
по 08.09.2026 09:30
по 08.09.2026 09:30
осталось 4 дня
2
Подача предложений
с
08.09.2026 09:30
по 11.09.2026 09:30
по 11.09.2026 09:30
3
Аукцион
14.09.2026 15:00
4
Оценка
5
Контракт
Статус
Период разъяснений
Оценочная стоимость без НДС
66 661,36 MDL
Период уточнений:
3 сен 2026, 17:51 - 8 сен 2026, 9:30
Подача предложений:
8 сен 2026, 9:30 - 11 сен 2026, 9:30
Техническая служба поддержки для поставщиков:
(+373) 79999801
Подписаться невозможно
в период Период разъяснений
În scopul atribuirii contractelor subsecvente ca urmare a acordului-cadru
(ocds...51211 din 29.11.2024) încheiat prin procedura de achiziție publică nr. ocds-b3wdp1-MD-1717169951211 din 31.05.2024 privind încheierea acordului-cadru - Achiziționarea protezelor valvulare și vasculare, inclusiv consumabile pentru anii 2025-2027, necesar pentru anul 2026
Информация о заказчике
Фискальный код/IDNO
Адрес
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Веб сайт
---
Контактное лицо
Данные о закупке
Дата создания
3 сен 2026, 17:51
Дата последних изменений
3 сен 2026, 17:51
Achizitii.md ID
21672106
MTender ID
CPV
33100000-1 - Echipamente medicale
Тип процедуры
Запрос ценовых оферт (товары)
Критерии присуждения
Самая низкая цена
Источники финансирования
Список лотов
Лот № 2 - Lot nr. 33-51211 Proteze vasculare liniare Diametru - 8 mm
Бюджет: 35162.4 MDL
Активный
Документы процедуры закупок
caiet de sarcini_valvulare13.signed.pdf
caiet de sarcini_valvulare13.signed.pdf
Документация к предложению
-
3.09.26 17:51
Вопросы в период разъяснений могут задавать только авторизованные пользователи платформы.
Документ успешно подписан
OK