1
Период разъяснений
с 03.09.2026 11:51
по 07.09.2026 12:00
осталось 2 дня
2
Подача предложений
с 07.09.2026 12:00
по 11.09.2026 12:00
3
Аукцион
14.09.2026 13:55
4
Оценка
5
Предложения рассмотрены
Статус Активный
Оценочная стоимость без НДС 33 240 MDL
Период уточнений: 3 сен 2026, 11:51 - 7 сен 2026, 12:00
Подача предложений: 7 сен 2026, 12:00 - 11 сен 2026, 12:00
Начало аукциона: 14 сен 2026, 13:55

Техническая служба поддержки для поставщиков:

(+373) 79999801

Fructe proaspete ; Grafic de
livrare 1/3 zile și cu eticheta de
însoțire a produsului. Mere întregi,
sănătoase, spălate, curate, fără
corpuri străine vizibile, fără urme
de atacuri de boli şi dăunători, fără
umiditate externă în exces, fără
miros sau gust străin, să reziste la
transport şi manipulare.
Calibrul mărulu să varieze întere
55
-70, gramajul 100
-
150 g
mărului. Cutii de carton 18
-25 kg;
Информация о заказчике
Наименование
Фискальный код/IDNO
Адрес
2043, MOLDOVA, mun.Chişinău, locality, Grenoble nr.149
Веб сайт
---
Контактное лицо
Ф.И.О
Cotelnaia-Josanu Liudmila
Контактный номер
+37368632893
Данные о закупке
Дата создания
Дата последних изменений
3 сен 2026, 11:51
Оценочная стоимость (без НДС)
33 240 MDL
Размер минимального шага понижения цены
332 MDL
Achizitii.md ID
21671854
Тип процедуры
Запрос ценовых оферт (товары)
Критерии присуждения
Самая низкая цена
Адрес поставки
2043, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Chişinău, str. Grenoble, 149
Срок действия контракта
1 окт 2026 03:00 - 31 дек 2026 02:00
Список позиций
1)
Название
Fructe proaspete ; Grafic de livrare 1/3 zile și cu eticheta de însoțire a produsului. Mere întregi, sănătoase, spălate, curate, fără corpuri străine vizibile, fără urme de atacuri de boli şi dăunători, fără umiditate externă în exces, fără miros sau gust străin, să reziste la transport şi manipulare. Calibrul mărulu să varieze întere 55 -70, gramajul 100 - 150 g mărului. Cutii de carton 18 -25 kg; CPV: 03200000-3 - Зерновые, картофель, овощи, фрукты и орехи
Количество: 4000.0
Ед. измерения: Kilogram
Реклама
Документы процедуры закупок
documentatie standard
Техническая спецификация
documente standard
3.09.26 11:51
anunt de participare fructe si legume TRIM IV-2026.signed (1)
Техническая спецификация
anunt de participare
3.09.26 11:51
duae
Техническая спецификация
duae
3.09.26 11:51
Название вопроса
Вопрос
На данный момент нет вопросов к лоту
Разъяснения