Государственная закупка
21671500
Lotul 1: Echipament militar pentru ofițeri cu grade supreme
1
Период разъяснений
с 03.09.2026 14:45
по 04.09.2026 15:30
по 04.09.2026 15:30
осталось 23 часа
2
Подача предложений
с 04.09.2026 15:30
по 08.09.2026 15:30
по 08.09.2026 15:30
3
Аукцион
09.09.2026 15:00
4
Оценка
5
Предложения рассмотрены
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
58 600 MDL
Период уточнений:
3 сен 2026, 14:45 - 4 сен 2026, 15:30
Подача предложений:
4 сен 2026, 15:30 - 8 сен 2026, 15:30
Начало аукциона:
9 сен 2026, 15:00
Техническая служба поддержки для поставщиков:
(+373) 79999801
Chipiu din semilînă de culoare gri-deschis cu bordura brodată manual cu fir metalic auriu
Veston și pantaloni din semilînă de culoare gri-deschis garnisit cu epoleți, guler și manșete brodate manual cu fir metalic auriu
Cămaşă din ţesătură combinată de culoare alba
Cămaşă din ţesătură combinată de culoare alba cu mîneci scurte
Epoleți pentru cămașă de culoare albă brodați manual cu fir metalic auriu
Cravată din țesătură combinată de culoare gri-deschis
Palton din postav de culoare verde-închis garnisit cu epoleți brodați manual cu fir metalic auriu
Scurtă călduroasă din ţesătură combinată de culoare verde-închis garnisită cu epoleți brodați manual cu fir metalic auriu
Chipiu din semilînă de culoare verde-închis cu bordura brodată manual cu fir metalic auriu
Veston și pantaloni din semilînă de culoare verde-închis garnisit cu epoleți, guler și manșete brodate manual cu fir metalic auriu
Cămaşă din ţesătură combinată de culoare gri-deschis
Cămaşă din ţesătură combinată de culoare gri-deschis cu mîneci scurte
Epoleți pentru cămașă de culoare gri-deschis brodați manual cu fir metalic auriu
Cravată din țesătură combinată de culoare neagră
În conformitate cu Decretul Președintelui RM 1287/2023
Termen de livrare – până la 25.12.26
Veston și pantaloni din semilînă de culoare gri-deschis garnisit cu epoleți, guler și manșete brodate manual cu fir metalic auriu
Cămaşă din ţesătură combinată de culoare alba
Cămaşă din ţesătură combinată de culoare alba cu mîneci scurte
Epoleți pentru cămașă de culoare albă brodați manual cu fir metalic auriu
Cravată din țesătură combinată de culoare gri-deschis
Palton din postav de culoare verde-închis garnisit cu epoleți brodați manual cu fir metalic auriu
Scurtă călduroasă din ţesătură combinată de culoare verde-închis garnisită cu epoleți brodați manual cu fir metalic auriu
Chipiu din semilînă de culoare verde-închis cu bordura brodată manual cu fir metalic auriu
Veston și pantaloni din semilînă de culoare verde-închis garnisit cu epoleți, guler și manșete brodate manual cu fir metalic auriu
Cămaşă din ţesătură combinată de culoare gri-deschis
Cămaşă din ţesătură combinată de culoare gri-deschis cu mîneci scurte
Epoleți pentru cămașă de culoare gri-deschis brodați manual cu fir metalic auriu
Cravată din țesătură combinată de culoare neagră
În conformitate cu Decretul Președintelui RM 1287/2023
Termen de livrare – până la 25.12.26
Информация о заказчике
Фискальный код/IDNO
Адрес
MD2021, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, şos.Hînceşti 84
Веб сайт
---
Контактное лицо
Данные о закупке
Дата создания
2 сен 2026, 10:35
Дата последних изменений
3 сен 2026, 14:45
Оценочная стоимость (без НДС)
58 600 MDL
Размер минимального шага понижения цены
586 MDL
Achizitii.md ID
21671500
MTender ID
Тип процедуры
Закупка малой стоимости
Критерии присуждения
Самая низкая цена
Адрес поставки
MD2021, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Pietrarilor, 3
Срок действия контракта
14 сен 2026 14:43 - 30 дек 2026 14:43
Список позиций
1)
Название
Lotul 1: Echipament militar pentru ofițeri cu grade supreme
CPV: 18400000-3 - Специальные одежда и аксессуары
Количество: 1.0
Ед. измерения: Complet
Настройки подписки сохранены.
Помните, вы всегда можете вернутся в раздел Подписки и внести изменения в периодичность получения писем, удалить или добавить категории и заказчиков.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Недостаточно средств
У вас на счету недостаточно средств для оформления подписки. Пополните счет, чтобы продолжить.
Настройка подписок
Подпишитесь на ежедневную email-рассылку согласно выбранным категориям CPV и/или IDNO на период:
Стоимость подписки составляет 30 леев с НДС в месяц.
Посмотреть Регламент.
Документы процедуры закупок
Anunț de participare.signed.pdf
Anunț de participare.signed.pdf
tenderNotice
Anunț de participare
3.09.26 14:45
На данный момент нет вопросов к лоту
Разъяснения
Документ успешно подписан
OK