Выберите тип процедуры
21667318
1
Период разъяснений
с
14.08.2026 18:08
по 19.08.2026 10:00
по 19.08.2026 10:00
2
Подача предложений
с
19.08.2026 10:00
по 01.09.2026 09:30
по 01.09.2026 09:30
3
Аукцион
с
02.09.2026 15:00
по 02.09.2026 15:14
по 02.09.2026 15:14
4
Оценка
5
Контракт
Статус
Оценка
Оценочная стоимость без НДС
333 333,33 MDL
Период уточнений:
14 авг 2026, 18:08 - 19 авг 2026, 10:00
Подача предложений:
19 авг 2026, 10:00 - 1 сен 2026, 9:30
Техническая служба поддержки для поставщиков:
(+373) 79999801
Подписаться невозможно
в период Оценка
Servicii de supraveghere tehnică în calitate de diriginte de șantier la obiectul ”Luсrări de reparație capitală și modernizare а bunurilor imobile сu nr. cadastral 2901303.331.01 - bloc de studii, situat în RM, оr. Cimișlia, str. Мihai Eminescu, пr. 48”.
Информация о заказчике
Наименование
Фискальный код/IDNO
Адрес
4101, MOLDOVA, Cimişlia, or.Cimişlia, Mihai Eminescu nr.48
Веб сайт
---
Контактное лицо
Данные о закупке
Дата создания
14 авг 2026, 17:52
Дата последних изменений
2 сен 2026, 16:51
Achizitii.md ID
21667318
MTender ID
CPV
71520000-9 - Servicii de supraveghere a lucrărilor
Тип процедуры
Запрос ценовых оферт (услуги)
Критерии присуждения
Самая низкая цена
Источники финансирования
Список лотов
Активный
Документы процедуры закупок
202608141803_DUAE resp tehnic II.doc
Критерии соответствия
- Document Unic de Achiziții European
14.08.26 18:08
202608141759_caiet de sarcini dir șanț II.pdf
Разъяснения для участников
- Caiet de sarcini
14.08.26 18:08
202608141759_anunț de participare dir șanț II.pdf
tenderNotice
- Anunț de participare
14.08.26 18:08
Дата:
18 авг 2026, 09:31
Название вопроса:
Prezentare Certificatului de Înregistrare Întreprinderei este obligatoriu ?
Вопрос:
Certificatul de înregistrare intreprinderei se mai elibera doar pentru companiile înregistrate până la 7 decembrie 2012. Pentru firmele noi, legea nu mai prevede eliberarea unui certificat clasic, iar documentul oficial cu valoare juridică care confirmă datele actuale ale companiei este extrasul din Registrul de stat.
Ответ (18 авг 2026, 13:07):
Da, mulțumesc. Conform legii, cine are, să prezinte. Cine nu, nu este obligatoriu
Вопросы в период разъяснений могут задавать только авторизованные пользователи платформы.
Документ успешно подписан
OK