1
Период разъяснений
с 14.08.2026 14:40
по 03.09.2026 16:57
2
Подача предложений
с 03.09.2026 16:57
по 04.10.2026 17:27
осталось 27 дней
3
Аукцион
не будет использоваться
4
Оценка

5
Контракт

Статус Подача предложений
Оценочная стоимость без НДС 1 300 000 MDL
Период уточнений: 14 авг 2026, 14:40 - 3 сен 2026, 16:57
Подача предложений: 3 сен 2026, 16:57 - 4 окт 2026, 17:27

Техническая служба поддержки для поставщиков:

(+373) 79999801


Данная процедура проводится без электронного аукциона. Ваша оферта является окончательной и должна содержать весь список необходимых документов.

Реклама
Подписаться
Реклама

Servicii de proiectare pentru construcția colectorului de canalizare menajer-fecaloidă din str.Dumbrava, str.Mihai Eminescu și Servicii de proiectare pentru construcția sistemului de apeduct din str.-lele 1, 2, 3, 4 N.Testemițeanu, str.Livezilor-str.N.Gribov, str.Caucaz nr.14 -nr.32A, str.Mihai Eminescu-str.N.Gribov-str.Maria Cebotari or.Durlești

Информация о заказчике
Наименование
Фискальный код/IDNO
Адрес
2003, MOLDOVA, mun.Chişinău, or.Durleşti, str. Alexandru cel Bun 5.
Веб сайт
---
Контактное лицо
Ф.И.О
Eleonora Saran
Контактный номер
022584478
Эл. адрес
Данные о закупке
Дата создания
14 авг 2026, 14:40
Дата последних изменений
1 сен 2026, 16:57
Achizitii.md ID
21667176
CPV
71320000-7 - Servicii de concepţie tehnică
Тип процедуры
Открытый торг
Критерии присуждения
Самая низкая цена
Источники финансирования
Реклама
Документы процедуры закупок
ds_bunuri_servicii.signed.pdf ds_bunuri_servicii.signed.pdf
Документация к предложению
-Documentatia standart
14.08.26 14:40
anunt proiectari dumbrava 2026.signed.pdf anunt proiectari dumbrava 2026.signed.pdf
Документация к предложению
-Anunt de participare
14.08.26 14:40
duae primarie.signed.pdf duae primarie.signed.pdf
Документация к предложению
-DUAE
20.08.26 14:37
caiet de sarcini servicii.signed.pdf caiet de sarcini servicii.signed.pdf
Документация к предложению
-cAIET DE SARCINI
20.08.26 14:39
20260825092753940.pdf 20260825092753940.pdf
Документация к предложению
-schema de amplasare
25.08.26 10:10
20260825092753940.pdf 20260825092753940.pdf
Документация к предложению
-schema de amplasare
25.08.26 10:10
20260825092804907.pdf 20260825092804907.pdf
Документация к предложению
-schema de amplasare
25.08.26 10:10
20260825092815498.pdf 20260825092815498.pdf
Документация к предложению
-schema de amplasare
25.08.26 10:10
stradelele testimițeanu.pdf stradelele testimițeanu.pdf
Документация к предложению
-Apeduct Testemiteanu
25.08.26 10:22
avizuri de bransare testemiteanu.pdf avizuri de bransare testemiteanu.pdf
Документация к предложению
-Aviz de bransare
25.08.26 11:38
aviz dumbrava eminescu.pdf aviz dumbrava eminescu.pdf
Документация к предложению
-Aviz Dumbrava Eminescu
1.09.26 16:57
Дата:
23 авг 2026, 21:51
Название вопроса:
Acte permisive
Вопрос:
Buna ziua. Va rugam sa ne informati daca detineti acte permisive pentru serviciile de proiectare: avize, acord de mediu, certificat de urbanism?
Ответ (25 авг 2026, 10:06):
bUNA ZIUA! tOATE AVIZELE SUNT EMISE
Дата:
23 авг 2026, 21:54
Название вопроса:
Volume
Вопрос:
Va rugam sa publicati exact volumele de lucrari care urmeaza a fi executate (servicii de proiectare). La fel, va rugam sa publicati o schema cu traseul ce urmeaza a fi proiectat.
Ответ (25 авг 2026, 10:06):
Buna ziua! AC va publica si schema de amplasare. Multumim
Дата:
25 авг 2026, 10:20
Название вопроса:
Acte permisive
Вопрос:
Buna ziua. Va rugam sa ne prezentati actele permisive pentru serviciile de proiectare: avize de bransare/racordare. Va multuminm.
Ответ (25 авг 2026, 10:23):
Buna ziua” in cel mai scurt timp AC va incarca si avizele de bransare
Дата:
25 авг 2026, 18:26
Название вопроса:
Acte perrmesive
Вопрос:
Buna ziua!!! Din avizele anexate sunt doar pentru str-le I-IV Testimiteanu, rugam sa anexati si celelalte avize. - Apeduct: str. Mihai Eminescu - str. Nicolae Gribov - str.Maria Cebotari (conform planului de amplasare anexat); - Canalizare menajer-fecaloida: str. Mihai Eminescu; str. Dumbrava (conform planului de amplasare anexat).
Ответ (1 сен 2026, 16:55):
Buna ziua! AC a incarcat Avizul de racordare
Вопросы в период разъяснений могут задавать только авторизованные пользователи платформы.