1
Период разъяснений
с 12.08.2026 16:42
по 18.08.2026 17:13
2
Подача предложений
с 18.08.2026 17:13
по 25.08.2026 21:13
3
Аукцион
не будет использоваться
4
Оценка

5
Контракт

Статус Оценка
Оценочная стоимость без НДС 69 785,20 MDL
Период уточнений: 12 авг 2026, 16:42 - 18 авг 2026, 17:13
Подача предложений: 18 авг 2026, 17:13 - 25 авг 2026, 21:13

Техническая служба поддержки для поставщиков:

(+373) 79999801


Данная процедура проводится без электронного аукциона. Ваша оферта является окончательной и должна содержать весь список необходимых документов.

Реклама
Реклама

Registre, cutii, legitimații

Информация о заказчике
Фискальный код/IDNO
Адрес
MD-2028, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Strada Academiei 11
Веб сайт
---
Контактное лицо
Ф.И.О
Jurist CNTS
Контактный номер
060198439
Эл. адрес
Данные о закупке
Дата создания
12 авг 2026, 16:42
Дата последних изменений
17 авг 2026, 17:13
Achizitii.md ID
21666273
CPV
22800000-8 - Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
Тип процедуры
Закупка малой стоимости
Критерии присуждения
Самая низкая цена
Источники финансирования
Список лотов
Лот № 1 - LOT 1 - Registre
Бюджет: 49465.2 MDL
Активный
Лот № 2 - LOT 2 - Cutii
Бюджет: 20160.0 MDL
Активный
Лот № 3 - LOT 3 - Legitimații
Бюджет: 160.0 MDL
Активный
Реклама
Документы процедуры закупок
anexa 2 cutii.docx
Документация к предложению
-
12.08.26 16:42
anexa 1 registre.docx
Документация к предложению
-
12.08.26 16:42
anexa 3 legitimatie.docx
Документация к предложению
-
12.08.26 16:42
anunț de participare.semnat.pdf anunț de participare.semnat.pdf
Документация к предложению
-
12.08.26 16:42
img-c239bde38e072aaf39294b5b04dc4197-v.jpg
Документация к предложению
-
17.08.26 17:13
img-00f0d086ddd5144d8bff2530b6dd4775-v.jpg
Документация к предложению
-
17.08.26 17:13
img-6a925006b15cc5d2eebaaacfb340d665-v.jpg
Документация к предложению
-
17.08.26 17:13
img-575626cd694086208e81e17c6b9d2ef6-v.jpg
Документация к предложению
-
17.08.26 17:13
Дата:
17 авг 2026, 13:02
Название вопроса:
Lotul 1
Вопрос:
Buna ziua! Vă rugăm descrierea detaliata la coperta la registre, ce inseamna registru copertat? Tipul hârtiei, grosimea? Vă rugăm să anexați o poză la model registru.
Ответ (17 авг 2026, 14:23):
Bună ziua! Un registru copertat reprezintă un registru pe suport de hârtie ale cărui foi sunt legate într-o copertă din carton, de regulă rigidă sau semirigidă, astfel încât paginile să nu poată fi ușor scoase, înlocuite sau adăugate. Tipul hârtiei să fie carton de cel puțin 350g/mp.
Дата:
17 авг 2026, 15:59
Название вопроса:
LOT 2 - Cutii pentru ambalarea secundară
Вопрос:
Venim cu rugamintea ca sa anexați pozele la cutii la Lotul 2: 1. Trombin; 2. sol.Albumin - 100ml
Ответ (17 авг 2026, 17:14):
Pozele au fost încărcate la rubrica Documente.
Вопросы в период разъяснений могут задавать только авторизованные пользователи платформы.