Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21672749
1
Perioada de actualizare
de la
06.09.2026 17:06
până la 11.09.2026 12:00
până la 11.09.2026 12:00
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
11.09.2026 12:00
până la 28.09.2026 12:00
până la 28.09.2026 12:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
1 134 191 MDL
Perioada clarificărilor:
6 sept 2026, 17:06 - 11 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor:
11 sept 2026, 12:00 - 28 sept 2026, 12:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Amenajarea unei parcari pe strada Nicolae Dimo (portiunea adiacenta Spitalului Sfinta Treime) pe terenul nr. cad. 0100414.422
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2068, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Kiev, 3
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
6 sept 2026, 17:06
Data ultimilor modificări
6 sept 2026, 17:06
Achizitii.md ID
21672749
MTender ID
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK