1
Perioada de actualizare
de la 06.09.2026 11:14
până la 11.09.2026 16:00
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 11.09.2026 16:00
până la 14.09.2026 16:00
3
Licitaţie
15.09.2026 14:00
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 495 940,50 MDL
Perioada clarificărilor: 6 sept 2026, 11:14 - 11 sept 2026, 16:00
Perioada de depunere a ofertelor: 11 sept 2026, 16:00 - 14 sept 2026, 16:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Material seminal taurin congelat

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2070, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str.Ialoveni, 100
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Victor Ciumac
Telefonul de contact
079815178
Datele achizitiei
Data publicării
6 sept 2026, 11:14
Data ultimilor modificări
6 sept 2026, 11:14
Achizitii.md ID
21672729
CPV
03100000-2 - Produse agricole şi horticole
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini.docx
Documentele la ofertă
-
6.09.26 11:14
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (3).docx
Documentele la ofertă
-
6.09.26 11:14
duae_ro.doc
Documentele la ofertă
-
6.09.26 11:14
anunț de participare 2.docx
Documentele la ofertă
-
6.09.26 11:14
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.