Achiziţie publică
21672677
Lucrări de reparații în cadrul IP Gimnaziul Rus „Dmitrie Cantemir” situat în or. Ștefan Vodă, str. Ștefan cel Mare, nr. 15
1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 22:58
până la 08.09.2026 23:29
până la 08.09.2026 23:29
au rămas 3 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 08.09.2026 23:29
până la 18.09.2026 01:29
până la 18.09.2026 01:29
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1 134 216,81 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 22:58 - 8 sept 2026, 23:29
Perioada de depunere a ofertelor:
8 sept 2026, 23:29 - 18 sept 2026, 1:29
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Lucrări de reparații conform Listei cu cantități de lucrări și documentației de atribuire.
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
4201, MOLDOVA, Ştefan Vodă, or.Ştefan Vodă, str. Stefan cel Mare nr.1
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 22:58
Valoarea estimată (fără TVA)
1 134 216,81 MDL
Achizitii.md ID
21672677
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Adresa de livrare
4201, MOLDOVA, Ştefan Vodă, or.Ştefan Vodă, str. Stefan cel Mare nr.1
Durata contractului
21 sept 2026 00:00 - 30 dec 2026 23:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK