Achiziţie publică
21672676
Lucrări privind reconstruirea planșeului de pod si acoperișului sălii de ședințe din clădirea cu nr.cadastral 0100206.156.01 din str. V. Alecsandri 119, mun. Chișinău
1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 18:37
până la 14.09.2026 18:00
până la 14.09.2026 18:00
au rămas 9 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 14.09.2026 18:00
până la 24.09.2026 19:00
până la 24.09.2026 19:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2 922 225 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 18:37 - 14 sept 2026, 18:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14 sept 2026, 18:00 - 24 sept 2026, 19:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Lucrări privind reconstruirea planșeului de pod si acoperișului sălii de ședințe din clădirea cu nr.cadastral 0100206.156.01 din str. V. Alecsandri 119, mun. Chișinău
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Vasile Alecsandri 119
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 18:32
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 18:37
Valoarea estimată (fără TVA)
2 922 225 MDL
Achizitii.md ID
21672676
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Vasile Alecsandri 119
Durata contractului
26 sept 2026 18:00 - 30 dec 2026 18:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrări privind reconstruirea planșeului de pod si acoperișului sălii de ședințe din clădirea cu nr.cadastral 0100206.156.01 din str. V. Alecsandri 119, mun. Chișinău
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare_lucrari_reconstruire sala de ședințe.docx
Documentele la ofertă
-
4.09.26 18:37
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK