Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21672672
În scopul atribuirii contractelor subsecvente ca urmare a acordului-cadru (nr. ocds...30646 dsorocin 14.01.2025) încheiat prin procedura de achiziție publică ocds-b3wdp1-MD-1718205130646 din 12.06.2024 privind încheierea acordului-cadru - Achiziționarea endoprotezelor pentru anii 2025-2027, necesar pentru anul 2026
1
Perioada de actualizare
de la
04.09.2026 18:16
până la 09.09.2026 10:00
până la 09.09.2026 10:00
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
09.09.2026 10:00
până la 14.09.2026 10:00
până la 14.09.2026 10:00
3
Licitaţie
15.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
607 200 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 18:16 - 9 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
9 sept 2026, 10:00 - 14 sept 2026, 10:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
În scopul atribuirii contractelor subsecvente ca urmare a acordului-cadru
(nr. ocds...30646 dsorocin 14.01.2025) încheiat prin procedura de achiziție publică ocds-b3wdp1-MD-1718205130646 din 12.06.2024 privind încheierea acordului-cadru - Achiziționarea endoprotezelor pentru anii 2025-2027, necesar pentru anul 2026
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 18:16
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 18:16
Achizitii.md ID
21672672
MTender ID
CPV
33100000-1 - Echipamente medicale
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Lot nr. 23.2 Proteza de genunchi cimentata posterostabilizata
Buget: 607200.0 MDL
Activ
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini_04.09.signed.pdf
caiet de sarcini_04.09.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 18:16
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK