Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21672671
În scopul atribuirii contractelor subsecvente ca urmare a acordului-cadru (ocds... 23084 din 12.08.2025) încheiat prin procedura de achiziție publică nr. ocds-b3wdp1-MD-1721649223084 din 07.10.2024 „privind încheierea acordului-cadru - Dispozitivelor medicale cu coduri generice pentru anii 2025-2027 (reofertare 16) pentru anul 2027
1
Perioada de actualizare
de la
04.09.2026 18:09
până la 14.09.2026 15:30
până la 14.09.2026 15:30
au rămas 9 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
14.09.2026 15:30
până la 22.09.2026 15:30
până la 22.09.2026 15:30
3
Licitaţie
23.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
523 136,66 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 18:09 - 14 sept 2026, 15:30
Perioada de depunere a ofertelor:
14 sept 2026, 15:30 - 22 sept 2026, 15:30
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
În scopul atribuirii contractelor subsecvente ca urmare a acordului-cadru
(ocds... 23084 din 12.08.2025) încheiat prin procedura de achiziție publică nr. ocds-b3wdp1-MD-1721649223084 din 07.10.2024 „privind încheierea acordului-cadru - Dispozitivelor medicale cu coduri generice pentru anii 2025-2027 (reofertare 16) pentru anul 2027
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 18:09
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 18:09
Achizitii.md ID
21672671
MTender ID
CPV
33100000-1 - Echipamente medicale
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - 66-23084 Pat pediatric (electric) pentru adolescenţi (secţia reanimare) 140420
Buget: 11666.66 MDL
Activ
Lotul nr. 2 - 137-23084 Monitor pentru monitorizarea funcțiilor vitale (caracteristici de baza cu accesorii Adult) 260320
Buget: 439980.0 MDL
Activ
Lotul nr. 3 - 144-23084 Pulsoximetru portabil, Adult, Pediatric 260430
Buget: 71490.0 MDL
Activ
Documentele procedurii de achiziție
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK