1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 18:04
până la 10.09.2026 18:05
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 10.09.2026 18:05
până la 15.09.2026 18:05
3
Licitaţie
16.09.2026 15:00
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 620 000 MDL
Perioada clarificărilor: 4 sept 2026, 18:04 - 10 sept 2026, 18:05
Perioada de depunere a ofertelor: 10 sept 2026, 18:05 - 15 sept 2026, 18:05

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Mobilier pentru instituțiile preșcolare din mun. Ungheni

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3600, MOLDOVA, Ungheni, locality, Nationala nr.7
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Svetlana Munteanu
Telefonul de contact
+37368028593
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 17:56
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 18:04
Achizitii.md ID
21672670
CPV
39100000-3 - Mobilier
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
Anunt de participare mobilier
Documentele la ofertă
ANUNT DE PARTICIPARE
4.09.26 18:04
Caiet de sarcini gr.Delia
Documentele la ofertă
CAIET DE SARCINI DELIA
4.09.26 18:04
Caiet de sarcini gr . Licurici
Documentele la ofertă
CAIET DE SARCINI LICURICI
4.09.26 18:04
DUAE
Documentele la ofertă
DUAE
4.09.26 18:04
Documentația_standard_bunuri_omf_115_15_09_2021
Documentele la ofertă
DOCUMENTATIA STANDARTA
4.09.26 18:04
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.