Achiziţie publică
21672666
Lucrări de renovare a trotuarului bd. Dacia (partea impară) tronson bd. Decebal – bd. Cuza Vodă (confecționare și instalare a gardului metalic)
1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 17:39
până la 10.09.2026 14:00
până la 10.09.2026 14:00
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 10.09.2026 14:00
până la 17.09.2026 14:00
până la 17.09.2026 14:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1 318 981 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 17:39 - 10 sept 2026, 14:00
Perioada de depunere a ofertelor:
10 sept 2026, 14:00 - 17 sept 2026, 14:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Lucrări de renovare a trotuarului bd. Dacia (partea impară) tronson bd. Decebal – bd. Cuza Vodă (confecționare și instalare a gardului metalic)
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2043, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Teilor 10
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 17:35
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 17:39
Valoarea estimată (fără TVA)
1 318 981 MDL
Achizitii.md ID
21672666
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-2043, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Teilor 10
Durata contractului
21 sept 2026 17:39 - 30 dec 2027 17:39
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrări de renovare a trotuarului bd. Dacia (partea impară) tronson bd. Decebal – bd. Cuza Vodă (confecționare și instalare a gardului metalic)
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare.signed.pdf
anunț de participare.signed.pdf
tenderNotice
Anunț de participare
4.09.26 17:39
botanica gard metalic f1desf.signed.pdf
botanica gard metalic f1desf.signed.pdf
Specificaţie tehnică
Caiet de sarcini
4.09.26 17:39
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK