Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21672656
1
Perioada de actualizare
de la
04.09.2026 17:05
până la 10.09.2026 10:00
până la 10.09.2026 10:00
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
10.09.2026 10:00
până la 17.09.2026 10:00
până la 17.09.2026 10:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
1 157 032,78 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 17:05 - 10 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
10 sept 2026, 10:00 - 17 sept 2026, 10:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Lucrări de reconstruire a zidului de sprijin cu evacuare organizata a apelor pluviale pe terenul cu nr. cadastral 011107250, situat mun. Chișinău, str.Pandurilor,4
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2043, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Teilor 10
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 17:05
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 17:05
Achizitii.md ID
21672656
MTender ID
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare.signed.pdf
anunț de participare.signed.pdf
tenderNotice
Anunț de participare
4.09.26 17:05
2-1-2.1 pandurilor 4 - sac_ps12-f1d.signed.pdf
2-1-2.1 pandurilor 4 - sac_ps12-f1d.signed.pdf
Specificaţie tehnică
Caiet de sarcini II
4.09.26 17:05
2-1-1.1 pandurilor 4 - pg_e1-f1d.signed.pdf
2-1-1.1 pandurilor 4 - pg_e1-f1d.signed.pdf
Specificaţie tehnică
Caiet de sarcini I
4.09.26 17:05
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK