Selectaţi tipul procedurii
21672629
1
Perioada de actualizare
de la
04.09.2026 15:52
până la 08.09.2026 10:00
până la 08.09.2026 10:00
au rămas 3 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
08.09.2026 10:00
până la 11.09.2026 12:00
până la 11.09.2026 12:00
3
Licitaţie
14.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
100 642 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 15:52 - 8 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
8 sept 2026, 10:00 - 11 sept 2026, 12:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Conform Anexelor nr. 1 și nr. 2
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2025, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Constantin Varnav nr.16
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 15:44
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 15:52
Achizitii.md ID
21672629
MTender ID
CPV
45400000-1 - Lucrări de finisare a construcţiilor
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
202609041552_Anexa nr. 1 – Caiet de sarcini - Lucrări de confecționare și montare a ușilor din profil PVC pentru PAMU Cricova, mun. Chișinău.docx
Documentele la ofertă
-
4.09.26 15:52
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK