Selectaţi tipul procedurii
1
Perioada de actualizare
de la
04.09.2026 16:16
până la 09.09.2026 10:00
până la 09.09.2026 10:00
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
09.09.2026 10:00
până la 21.09.2026 17:00
până la 21.09.2026 17:00
3
Licitaţie
22.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
855 775 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 16:16 - 9 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
9 sept 2026, 10:00 - 21 sept 2026, 17:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Reparația curentă a astrăzii A. Mateevici satul Hagimus raionul Căușeni
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
4319, MOLDOVA, Căuşeni, s.Hagimus, Ștefan cel Mare 138
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 15:14
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 16:16
Achizitii.md ID
21672596
MTender ID
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Reparația curentă a astrăzii A. Mateevici satul Hagimus raionul Căușeni
Buget: 855775.0 MDL
Activ
Documentele procedurii de achiziție
202609041523_ds_lucrari_actualizata (1).docx
Documentele la ofertă
documentatia standard
4.09.26 16:16
202609041522_anunt_de_participare_lucrari_str. Mateevici.signed.pdf
Documentele la ofertă
ANUNT DE PARTICIPARE
4.09.26 16:16
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK