1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 15:37
până la 07.09.2026 12:00
au rămas 2 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 07.09.2026 12:00
până la 10.09.2026 12:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 12 850 MDL
Perioada clarificărilor: 4 sept 2026, 15:37 - 7 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor: 7 sept 2026, 12:00 - 10 sept 2026, 12:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Servicii de diriginte de șantier cu privire la controlul calității lucrărilor de renovare a rețelelor electrice interioare și exterioare în incinta sediului Inspectoratului de poliție Briceni

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str.Tiraspol 11/1
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Veronica Pasat
Telefonul de contact
022868265
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 15:37
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 15:37
Achizitii.md ID
21672593
CPV
71500000-3 - Servicii privind construcţiile
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini.docx
Documentele la ofertă
caiet de sarcini.docx
4.09.26 15:37
duae ro (15).doc
Documentele la ofertă
duae ro (15).doc
4.09.26 15:37
documentația standard (49).docx
Documentele la ofertă
documentația standard (49).docx
4.09.26 15:37
anunț de participare.pdf anunț de participare.pdf
tenderNotice
anunț de participare.pdf
4.09.26 15:37
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.