Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21672591
1
Perioada de actualizare
de la
04.09.2026 15:13
până la 09.09.2026 09:30
până la 09.09.2026 09:30
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
09.09.2026 09:30
până la 14.09.2026 09:30
până la 14.09.2026 09:30
3
Licitaţie
15.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
246 910,85 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 15:13 - 9 sept 2026, 9:30
Perioada de depunere a ofertelor:
9 sept 2026, 9:30 - 14 sept 2026, 9:30
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Achiziționarea dispozitivelor medicale întru realizarea Programului special privind asigurarea cu aparate auditive a persoanelor cu deficiențe de auz pentru 2026 (repetat 11)
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 15:13
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 15:13
Achizitii.md ID
21672591
MTender ID
CPV
33100000-1 - Echipamente medicale
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Lot nr. 1 Proteze auditive pentru surditate ușoară- moderată
Copii (de la 3 ani )
Buget: 103500.0 MDL
Activ
Lotul nr. 2 - Lot nr. 2 Proteze auditive pentru surditate ușoară- moderată
Copii (de la 3 luni)
Buget: 143410.85 MDL
Activ
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare11.signed.pdf
anunt_de_participare11.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 15:13
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK