Selectaţi tipul procedurii
1
Perioada de actualizare
de la
04.09.2026 15:35
până la 07.09.2026 13:00
până la 07.09.2026 13:00
au rămas 2 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
07.09.2026 13:00
până la 11.09.2026 14:00
până la 11.09.2026 14:00
3
Licitaţie
14.09.2026 13:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
40 703,33 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 15:35 - 7 sept 2026, 13:00
Perioada de depunere a ofertelor:
7 sept 2026, 13:00 - 11 sept 2026, 14:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Mărfuri de uz gospodăresc pentru 2026 (repetat 3)
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. 31 August 1989, nr.70
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 15:35
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 15:35
Achizitii.md ID
21672575
MTender ID
CPV
39700000-9 - Aparate de uz casnic
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare mărfuri de uz gospodăresc pentru 2026 repetat 3.pdf
anunț de participare mărfuri de uz gospodăresc pentru 2026 repetat 3.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 15:35
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK