1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 14:16
până la 17.09.2026 14:00
au rămas 12 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 17.09.2026 14:00
până la 12.10.2026 14:00
3
Licitaţie
13.10.2026 15:00
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 3 522 240 MDL
Perioada clarificărilor: 4 sept 2026, 14:16 - 17 sept 2026, 14:00
Perioada de depunere a ofertelor: 17 sept 2026, 14:00 - 12 oct 2026, 14:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Licențe pentru produs program

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Puskin, 42
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Sanda Elpujan
Telefonul de contact
022504838
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 14:16
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 14:18
Achizitii.md ID
21672519
CPV
48500000-3 - Pachete software de comunicaţii şi multimedia
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
7344 04.09.2026 coordonare stisc, 03.09.2026.pdf 7344 04.09.2026 coordonare stisc, 03.09.2026.pdf
Documentele la ofertă
7344 04.09.2026 coordonare stisc, 03.09.2026.pdf
4.09.26 14:16
declaratia beneficiarilor efectivi.signed.pdf declaratia beneficiarilor efectivi.signed.pdf
Documentele la ofertă
Declaratia beneficiarilor efectivi.signed.pdf
4.09.26 14:16
anexe la documentatia standard.signed.pdf anexe la documentatia standard.signed.pdf
Documentele la ofertă
Anexe la documentatia standard.signed.pdf
4.09.26 14:16
duae.docx
Documentele la ofertă
DUAE.docx
4.09.26 14:16
duae.signed.pdf duae.signed.pdf
Documentele la ofertă
DUAE.signed.pdf
4.09.26 14:16
6965 coordonare age, 24.08.2026.pdf 6965 coordonare age, 24.08.2026.pdf
Documentele la ofertă
6965 coordonare age, 24.08.2026.pdf
4.09.26 14:16
anexa nr. 24 - modelul contractului.signed.pdf anexa nr. 24 - modelul contractului.signed.pdf
Documentele la ofertă
Anexa nr. 24 - modelul contractului.signed.pdf
4.09.26 14:16
anunt de participare.signed.pdf anunt de participare.signed.pdf
Documentele la ofertă
Anunt de participare.signed.pdf
4.09.26 14:16
anexe la documentatia standard.docx
Documentele la ofertă
Anexe la documentatia standard.docx
4.09.26 14:16
declaratia beneficiarilor efectivi.docx
Documentele la ofertă
Declaratia beneficiarilor efectivi.docx
4.09.26 14:16
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.