Achiziţie publică
21672441
Căptușeală intermediară termoadezivă
1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 13:09
până la 09.09.2026 11:00
până la 09.09.2026 11:00
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 09.09.2026 11:00
până la 14.09.2026 09:00
până la 14.09.2026 09:00
3
Licitaţie
15.09.2026 14:37
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
51 200 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 13:09 - 9 sept 2026, 11:00
Perioada de depunere a ofertelor:
9 sept 2026, 11:00 - 14 sept 2026, 9:00
Începutul licitației:
15 sept 2026, 14:37
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Corespunde GOST 19196-93 sau reglamentărilor tehnice aprobate în țara producătorului , calitatea I. Compozţie: 100% bumbac, peliculă termoadezivă depusă uniform pe toată suprafața materialului.
Densitatea: 140-145 ± 10% gr/cm².
Ambalt în rulouri. Lăţimea- 160± 5 cm, lungimea- 62,5 m.
Densitatea: 140-145 ± 10% gr/cm².
Ambalt în rulouri. Lăţimea- 160± 5 cm, lungimea- 62,5 m.
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD 2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Romană, 1
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 12:54
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 13:12
Valoarea estimată (fără TVA)
51 200 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
256 MDL
Achizitii.md ID
21672441
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD 2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Romană, 1
Durata contractului
16 sept 2026 13:06 - 31 dec 2026 13:06
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 1600.0
Unități de măsură: Metru patrat
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare 04.09.2026.pdf
anunt de participare 04.09.2026.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 13:09
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK