Achiziţie publică
21672338
”Rețele electrice exterioare de alimentare cu energie electrică Un=0.23Kv punct de iluminare decorativă amplasat în or.Căușeni, Mihai Eminescu, bd.267”
1
Perioada de actualizare
2
Propunerea ofertelor
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
45 100,08 MDL
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
”Rețele electrice exterioare de alimentare cu energie electrică Un=0.23Kv punct de iluminare decorativă amplasat în or.Căușeni, Mihai Eminescu, bd.267”
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-4301, MOLDOVA, Căuşeni, or.Căuşeni, bd. M. Eminescu, 31
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Consiliul raional Căușeni
Telefonul de contact
0243-2-26-50; 0243-2-30-07
E-mail
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 11:09
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 11:12
Valoarea estimată (fără TVA)
45 100,08 MDL
Achizitii.md ID
21672338
MTender ID
Tipul procedurii
Raportarea achizițiilor
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-4301, MOLDOVA, Căuşeni, or.Căuşeni, bd. M. Eminescu, 31
Durata contractului
12 aug 2026 08:00 - 31 dec 2026 08:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
”Rețele electrice exterioare de alimentare cu energie electrică Un=0.23Kv punct de iluminare decorativă amplasat în or.Căușeni, Mihai Eminescu, bd.267”
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
iluminat decorativ sens girat.signed.signed.pdf
iluminat decorativ sens girat.signed.signed.pdf
Model de сontract
”Rețele electrice exterioare de alimentare cu energie electrică Un=0.23Kv punct de iluminare decorativă amplasat în or.Căușeni, Mihai Eminescu, bd.267”
4.09.26 11:12
Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător. După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
Alfa Electro-Montaj Grup SRL
Preţul ofertei:
45 100,08 MDL
Statut:
Învingător
oferta este conforma
04.09.26 11:14
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK