Achiziţie publică
21672335
Procurarea combustibilului DITS Glodeni 2026
1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 11:09
până la 07.09.2026 12:00
până la 07.09.2026 12:00
au rămas 2 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 07.09.2026 12:00
până la 10.09.2026 12:00
până la 10.09.2026 12:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
280 000 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 11:09 - 7 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor:
7 sept 2026, 12:00 - 10 sept 2026, 12:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Procurarea combustibilului DITS Glodeni 2026
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-4901, MOLDOVA, Glodeni, or.Glodeni, str. Suveranitatii 4
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 11:04
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 11:09
Valoarea estimată (fără TVA)
280 000 MDL
Achizitii.md ID
21672335
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-4901, MOLDOVA, Glodeni, or.Glodeni, str. Suveranitatii 4
Durata contractului
14 sept 2026 11:07 - 31 dec 2026 11:07
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare.semnat (7).pdf
anunt de participare.semnat (7).pdf
tenderNotice
-anunt de participare
4.09.26 11:09
Documentele lotului
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK