1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 11:52
până la 08.09.2026 09:30
au rămas 3 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 08.09.2026 09:30
până la 11.09.2026 10:00
3
Licitaţie

4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 4 071 MDL
Perioada clarificărilor: 4 sept 2026, 11:52 - 8 sept 2026, 9:30
Perioada de depunere a ofertelor: 8 sept 2026, 9:30 - 11 sept 2026, 10:00
Începutul licitației: nu va fi folosită

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Хлебобулочные изделия
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
7411, MOLDOVA, Taraclia, s.Albota de Jos, Iubileinaea
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Nadejda Berova
Telefonul de contact
068067124
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 11:52
Valoarea estimată (fără TVA)
4 071 MDL
Achizitii.md ID
21672311
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
7411, MOLDOVA, Taraclia, s.Albota de Jos, Iubileinaea
Durata contractului
20 sept 2026 00:00 - 30 dec 2026 23:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Хлебобулочные изделия CPV: 15800000-6 - Diverse produse alimentare
Cantitatea: 8.0
Unități de măsură: Bucata
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
202609041041_тендерная документация.doc
Documentele la ofertă
тендерная документация
4.09.26 11:52
202609041041_declaraţie de eligibilitate.doc
Documentele la ofertă
declaraţie de eligibilitate
4.09.26 11:52
202609041041_anunț de participare valoare mică.pdf
Documentele la ofertă
anunț de participare valoare mică
4.09.26 11:52
Subiectul întrebării
Întrebare
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări