Achiziţie publică
21672289
Устройство футбольной площадки с искусственным покрытие в районе Кукурузный мун. Комрат
Statut
Anulat
Valoarea estimată fără TVA
500 000 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 10:34 - 10 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
10 sept 2026, 10:00 - 14 sept 2026, 10:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Устройство футбольной площадки с искусственным покрытие в районе Кукурузный мун. Комрат
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-3805, МОЛДОВА, АТО Гагаузия, мун.Комрат, str. Tretiacova, 36
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 10:29
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 10:57
Valoarea estimată (fără TVA)
500 000 MDL
Achizitii.md ID
21672289
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Adresa de livrare
MD-3805, МОЛДОВА, АТО Гагаузия, мун.Комрат, str. Tretiacova, 36
Durata contractului
16 sept 2026 10:33 - 31 dec 2026 10:33
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Устройство футбольной площадки с искусственным покрытие в районе Кукурузный мун. Комрат
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: шт.
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare_площадка.signed.pdf
anunt_de_participare_площадка.signed.pdf
Istoricul documentului
-
anunt_de_participare_площадка.signed.pdf
anunt_de_participare_площадка.signed.pdf
ID: 47c55007-39be-495c-9d18-85ce67801754
Documentele la ofertă
-
anunt_de_participare_площадка.pdf
anunt_de_participare_площадка.pdf
ID: 47c55007-39be-495c-9d18-85ce67801754
Documentele la ofertă
Documentele la ofertă
-
4.09.26 10:48
комрат площадка в районе кукурузный, ф1а (1).signed.pdf
комрат площадка в районе кукурузный, ф1а (1).signed.pdf
Istoricul documentului
-
комрат площадка в районе кукурузный, ф1а (1).signed.pdf
комрат площадка в районе кукурузный, ф1а (1).signed.pdf
ID: 1ecfba8b-bece-41ef-bbbe-2d9335c8280e
Documentele la ofertă
-
комрат (март) - площадка в районе кукурузный, ф1а (1).signed.pdf
комрат (март) - площадка в районе кукурузный, ф1а (1).signed.pdf
ID: 1ecfba8b-bece-41ef-bbbe-2d9335c8280e
Documentele la ofertă
Documentele la ofertă
-
4.09.26 10:50
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK