1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 08:48
până la 07.09.2026 09:00
au rămas 2 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 07.09.2026 09:00
până la 10.09.2026 09:00
3
Licitaţie

4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 13 200 MDL
Perioada clarificărilor: 4 sept 2026, 8:48 - 7 sept 2026, 9:00
Perioada de depunere a ofertelor: 7 sept 2026, 9:00 - 10 sept 2026, 9:00
Începutul licitației: nu va fi folosită

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Picioare din țeavă d=40mm. Carcasa din țeavă de inox 25x25mm, blat de masă din tablăde inox de 2.0 mm, (AISI 304) rezistent la acizi.
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2025, MOLDOVA, mun.Chişinău, locality, srt. N. Testemițanu 29/1
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Ina Cojocaru
Telefonul de contact
+37322256123
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 8:48
Valoarea estimată (fără TVA)
13 200 MDL
Achizitii.md ID
21672172
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2025, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str Testemitanu 20
Durata contractului
21 sept 2026 03:00 - 21 oct 2026 03:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Stilaj din inox cu 4 polițe pentru Bloc Alimentar, (L)1200x(b)600x(h)1800mm CPV: 33100000-1 - Echipamente medicale
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Unitate
2)
Denumirea
Masă din inox pentru bloc aimentar (L)500x(b)500x(h)450mm CPV: 33100000-1 - Echipamente medicale
Cantitatea: 4.0
Unități de măsură: Unitate
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
duae ro
Specificaţie tehnică
Duae
4.09.26 08:48
anunt de participare Mobilier inox
Specificaţie tehnică
Anunt
4.09.26 08:48
Subiectul întrebării
Întrebare
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări