Achiziţie publică
21672172
Mobilier din inox
1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 08:48
până la 07.09.2026 09:00
până la 07.09.2026 09:00
au rămas 2 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 07.09.2026 09:00
până la 10.09.2026 09:00
până la 10.09.2026 09:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
29 000 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 8:48 - 7 sept 2026, 9:00
Perioada de depunere a ofertelor:
7 sept 2026, 9:00 - 10 sept 2026, 9:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Caracteristici minime:
Picioare din țeavă d=40mm.
Carcasa din țeavă de inox 25x25mm, blat de masa din tablă de inox de 1.20mm, (AISI 304) rezisuent la acizi, polița de jos - tablă din inox (AISI 304) - 1,20 mm.
Picioare din țeavă d=40mm.
Carcasa din țeavă de inox 25x25mm, blat de masa din tablă de inox de 1.20mm, (AISI 304) rezisuent la acizi, polița de jos - tablă din inox (AISI 304) - 1,20 mm.
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2025, MOLDOVA, mun.Chişinău, locality, srt. N. Testemițanu 29/1
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 8:48
Valoarea estimată (fără TVA)
29 000 MDL
Achizitii.md ID
21672172
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2025, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str Testemitanu 29/1
Durata contractului
21 sept 2026 03:00 - 21 oct 2026 03:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lavoar din inox pentru prelucrarea instrumentelor cu 2 desparțituri separate si 2 amesticatoare, cu inaltimea de 30 -40mm, 2 scurgeri separate (L)1000x(b)600x(h)900mm
CPV: 33100000-1 - Echipamente medicale
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Unitate
2)
Denumirea
Masă din inox cu poliță pentru sală de sterilizare (L)600x(b)400x(h)800mm
CPV: 33100000-1 - Echipamente medicale
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Unitate
3)
Denumirea
Masă din inox cu poliță pentru sala de sterilizare (L)700x(b)400x(h)800mm
CPV: 33100000-1 - Echipamente medicale
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Unitate
4)
Denumirea
Masă din inox cu poliță pentru sală de proceduri, (L)1000x(b)400x(h)800mm
CPV: 33100000-1 - Echipamente medicale
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Unitate
5)
Denumirea
Masă din inox cu poliță pentru sală de proceduri (L)500x(b)400x(h) 800mm
CPV: 33100000-1 - Echipamente medicale
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Unitate
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK