Achiziţie publică
21672161
Achizitionarea sistemului cu ecran LED interior pentru Centrul Munltifuncțional Socio - Cultural din satul Costești, r. Ialoveni
1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 08:29
până la 09.09.2026 14:00
până la 09.09.2026 14:00
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 09.09.2026 14:00
până la 14.09.2026 15:00
până la 14.09.2026 15:00
3
Licitaţie
15.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
734 000 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 8:29 - 9 sept 2026, 14:00
Perioada de depunere a ofertelor:
9 sept 2026, 14:00 - 14 sept 2026, 15:00
Începutul licitației:
15 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Achizitionarea sistemului cu ecran LED interior pentru Centrul Munltifuncțional Socio - Cultural din satul Costești, r. Ialoveni
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
6813, MOLDOVA, Ialoveni, s.Costeşti (r-l Ialoveni), Stefan cel Mare 115
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 8:26
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 10:13
Valoarea estimată (fără TVA)
734 000 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
7 340 MDL
Achizitii.md ID
21672161
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
6813, MOLDOVA, Ialoveni, s.Costeşti (r-l Ialoveni), Stefan cel Mare 115
Durata contractului
16 sept 2026 08:00 - 30 dec 2026 08:28
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Achizitionarea sistemului cu ecran LED interior pentru Centrul Munltifuncțional Socio - Cultural din satul Costești, r. Ialoveni
CPV: 32300000-6 - Receptoare de televiziune şi de radio şi aparate de înregistrare sau de redare a sunetului sau a imaginii
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini (12).signed.pdf
caiet de sarcini (12).signed.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 08:29
anunt_de_participare_bunuri_si_servicii (1).signed.pdf
anunt_de_participare_bunuri_si_servicii (1).signed.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 08:29
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK