Achiziţie publică
21672154
Bilete de avion
1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 01:15
până la 09.09.2026 09:00
până la 09.09.2026 09:00
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 09.09.2026 09:00
până la 12.09.2026 09:00
până la 12.09.2026 09:00
3
Licitaţie
14.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
290 000 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 1:15 - 9 sept 2026, 9:00
Perioada de depunere a ofertelor:
9 sept 2026, 9:00 - 12 sept 2026, 9:00
Începutul licitației:
14 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
achiziționarea serviciilor de rezervare, emitere și livrare a biletelor de avion pentru un grup de 16 persoane pe ruta: Chișinău – Tokyo // Osaka (Kansai) – Chișinău
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, M.Eminescu 55
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Satiricus - I.L.Caragiale Teatrul
Telefonul de contact
022202893; 022224034
E-mail
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 0:55
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 1:50
Valoarea estimată (fără TVA)
290 000 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
8 700 MDL
Achizitii.md ID
21672154
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (servicii)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, M.Eminescu 55
Durata contractului
14 sept 2026 08:00 - 31 dec 2026 01:03
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 16.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt de initiere.pdf
anunt de initiere.pdf
Istoricul documentului
-
anunt de initiere.pdf
anunt de initiere.pdf
ID: b771f02f-51b3-4006-8468-40db57ef3e9d
Documentele la ofertă
-
caiet de sarcini bilete avia japonia.pdf
caiet de sarcini bilete avia japonia.pdf
ID: b771f02f-51b3-4006-8468-40db57ef3e9d
Documentele la ofertă
Documentele la ofertă
-
4.09.26 01:50
caiet de sarcini bilete avia japonia.pdf
caiet de sarcini bilete avia japonia.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 01:50
Documentele lotului
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK