1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 00:15
până la 09.09.2026 09:00
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 09.09.2026 09:00
până la 16.09.2026 06:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 1 156 740 MDL
Perioada clarificărilor: 4 sept 2026, 0:15 - 9 sept 2026, 9:00
Perioada de depunere a ofertelor: 9 sept 2026, 9:00 - 16 sept 2026, 6:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Lucrări de reparație în vederea amenajării sălilor de coregrafie

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2043, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Municipiul Chişinău strada Hristo Botev 4
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Rotaru Nicolae
Telefonul de contact
79623606
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 0:15
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 0:15
Achizitii.md ID
21672153
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
duae_ro_ceea_lucrari_sali_ de_dans.docx
Garanțiile la contract
duae
4.09.26 00:15
0264 0101 sa dem. f1.doc
Specificaţie tehnică
caiet de sarcini
4.09.26 00:15
0264-0101-sa-dem.-f5.doc
billOfQuantity
F5
4.09.26 00:15
0264-0103-sa-f3.doc
billOfQuantity
F3
4.09.26 00:15
0264 0103 sa f1.doc
Specificaţie tehnică
caiet de sarcini
4.09.26 00:15
0264-0102-sa-f7.doc
billOfQuantity
F7
4.09.26 00:15
anunt de participare_sala_dans_2026.docx
tenderNotice
anunt de participare
4.09.26 00:15
0264-0103-sa-f5.doc
billOfQuantity
F5
4.09.26 00:15
0264-0102-sa-f3.doc
billOfQuantity
F3
4.09.26 00:15
0264-0101-sa-dem.-f7.doc
billOfQuantity
-f7
4.09.26 00:15
0264-0101-sa-dem.-f3.doc
billOfQuantity
F3
4.09.26 00:15
0264-0103-sa-f7.doc
billOfQuantity
F7
4.09.26 00:15
0264-0102-sa-f5.doc
billOfQuantity
F5
4.09.26 00:15
ds_lucrari_actualizata ceea2026.docx
Documentele la ofertă
ds_lucrari
4.09.26 00:15
0264 0102 sa f1.doc
Specificaţie tehnică
caiet de sarcini
4.09.26 00:15
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.