Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21672106
În scopul atribuirii contractelor subsecvente ca urmare a acordului-cadru (ocds...51211 din 29.11.2024) încheiat prin procedura de achiziție publică nr. ocds-b3wdp1-MD-1717169951211 din 31.05.2024 privind încheierea acordului-cadru - Achiziționarea protezelor valvulare și vasculare, inclusiv consumabile pentru anii 2025-2027, necesar pentru anul 2026
1
Perioada de actualizare
de la
03.09.2026 17:51
până la 08.09.2026 09:30
până la 08.09.2026 09:30
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
08.09.2026 09:30
până la 11.09.2026 09:30
până la 11.09.2026 09:30
3
Licitaţie
14.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
66 661,36 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 17:51 - 8 sept 2026, 9:30
Perioada de depunere a ofertelor:
8 sept 2026, 9:30 - 11 sept 2026, 9:30
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
În scopul atribuirii contractelor subsecvente ca urmare a acordului-cadru
(ocds...51211 din 29.11.2024) încheiat prin procedura de achiziție publică nr. ocds-b3wdp1-MD-1717169951211 din 31.05.2024 privind încheierea acordului-cadru - Achiziționarea protezelor valvulare și vasculare, inclusiv consumabile pentru anii 2025-2027, necesar pentru anul 2026
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 17:51
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 17:51
Achizitii.md ID
21672106
MTender ID
CPV
33100000-1 - Echipamente medicale
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 2 - Lot nr. 33-51211 Proteze vasculare liniare Diametru - 8 mm
Buget: 35162.4 MDL
Activ
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini_valvulare13.signed.pdf
caiet de sarcini_valvulare13.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 17:51
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK