Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21672101
În scopul atribuirii contractelor subsecvente ca urmare a acordului-cadru (nr. ocds...30646 dsorocin 14.01.2025) încheiat prin procedura de achiziție publică ocds-b3wdp1-MD-1718205130646 din 12.06.2024 privind încheierea acordului-cadru - Achiziționarea endoprotezelor pentru anii 2025-2027, necesar pentru anul 2026
1
Perioada de actualizare
de la
03.09.2026 17:38
până la 08.09.2026 09:30
până la 08.09.2026 09:30
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
08.09.2026 09:30
până la 11.09.2026 09:30
până la 11.09.2026 09:30
3
Licitaţie
14.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
297 180 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 17:38 - 8 sept 2026, 9:30
Perioada de depunere a ofertelor:
8 sept 2026, 9:30 - 11 sept 2026, 9:30
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
În scopul atribuirii contractelor subsecvente ca urmare a acordului-cadru
(nr. ocds...30646 dsorocin 14.01.2025) încheiat prin procedura de achiziție publică ocds-b3wdp1-MD-1718205130646 din 12.06.2024 privind încheierea acordului-cadru - Achiziționarea endoprotezelor pentru anii 2025-2027, necesar pentru anul 2026
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 17:38
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 17:38
Achizitii.md ID
21672101
MTender ID
CPV
33100000-1 - Echipamente medicale
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Lot nr. 23.2 Proteza de genunchi cimentata posterostabilizata
Buget: 297180.0 MDL
Activ
Documentele procedurii de achiziție
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK