Achiziţie publică
21672097
CĂRBUNE
1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 17:28
până la 05.09.2026 17:00
până la 05.09.2026 17:00
a rămas 1 zi
2
Propunerea ofertelor
de la 05.09.2026 17:00
până la 10.09.2026 10:00
până la 10.09.2026 10:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
230 000 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 17:28 - 5 sept 2026, 17:00
Perioada de depunere a ofertelor:
5 sept 2026, 17:00 - 10 sept 2026, 10:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
CĂRBUNE
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-5901, MOLDOVA, Făleşti, or.Făleşti, or.Făleşti, str.Ştefan cel Mare-36
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 17:19
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 17:28
Valoarea estimată (fără TVA)
230 000 MDL
Achizitii.md ID
21672097
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-5901, MOLDOVA, Făleşti, or.Făleşti, or.Făleşti, str.Ştefan cel Mare-36
Durata contractului
12 sept 2026 17:26 - 30 dec 2026 17:26
Lista pozițiilor
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
Documentele lotului
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK