1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 17:07
până la 10.09.2026 10:00
au rămas 6 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 10.09.2026 10:00
până la 22.09.2026 10:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 1 213 153,52 MDL
Perioada clarificărilor: 3 sept 2026, 17:07 - 10 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor: 10 sept 2026, 10:00 - 22 sept 2026, 10:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Lucrări de reparație curenta a străzilor locale din s. Glinjeni, raionul Fălești conform documentației tehnice si caietului de sarcini

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
5924, MOLDOVA, Făleşti, s.Glinjeni (r-l Fălești), -
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Viorel Zarija
Telefonul de contact
068171410
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 16:56
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 17:07
Achizitii.md ID
21672089
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
202609031705_DUAE.doc
Documentele la ofertă
-
3.09.26 17:07
202609031705_Glinjeni, strazi locale (etapa 1)F1A.signed.pdf
Specificaţie tehnică
-
3.09.26 17:07
202609031705_Ds_lucrari_actualizata.docx
Documentele la ofertă
-
3.09.26 17:07
202609031705_Anunt de participare.signed.pdf
tenderNotice
-
3.09.26 17:07
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.