Selectaţi tipul procedurii
1
Perioada de actualizare
de la
03.09.2026 15:19
până la 09.09.2026 10:30
până la 09.09.2026 10:30
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
09.09.2026 10:30
până la 12.09.2026 23:30
până la 12.09.2026 23:30
3
Licitaţie
14.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
346 653,78 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 15:19 - 9 sept 2026, 10:30
Perioada de depunere a ofertelor:
9 sept 2026, 10:30 - 12 sept 2026, 23:30
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Reconstructia podetului din satul Tigheci raionul Leova
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
6329, MOLDOVA, Leova, s.Tigheci, str Trandafirilor, 9
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 15:19
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 15:19
Achizitii.md ID
21671994
MTender ID
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Reconstructia podetului din satul Tigheci raionul Leova
Buget: 346653.78 MDL
Activ
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini 2026 тигеч мост f1.signed.pdf
caiet de sarcini 2026 тигеч мост f1.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 15:19
2026 anunt-de-participare s.tigheci - podet 2026.signed.signed.pdf
2026 anunt-de-participare s.tigheci - podet 2026.signed.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 15:19
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK