Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21671968
1
Perioada de actualizare
de la
03.09.2026 14:51
până la 14.09.2026 13:00
până la 14.09.2026 13:00
au rămas 10 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
14.09.2026 13:00
până la 22.09.2026 13:30
până la 22.09.2026 13:30
3
Licitaţie
23.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
22 000 000 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 14:51 - 14 sept 2026, 13:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14 sept 2026, 13:00 - 22 sept 2026, 13:30
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Achiziționarea dispozitivelor medicale Achiziționarea dispozitivelor medicale Sistemul de filtrare cu flux tangential ultrafiltrare/diafiltrare conform necesității IMSP CNTS REPETAT
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 14:51
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 14:51
Achizitii.md ID
21671968
MTender ID
CPV
33100000-1 - Echipamente medicale
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Costul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Lotul nr. 1 - Sistemul de filtrare cu flux tangential ultrafiltrare/diafiltrare
Buget: 22000000.0 MDL
Activ
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare 03.09.2026 cnts repetat.signed.pdf
anunț de participare 03.09.2026 cnts repetat.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 14:51
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK