1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 14:29
până la 08.09.2026 12:00
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 08.09.2026 12:00
până la 11.09.2026 12:30
3
Licitaţie
14.09.2026 15:00
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 17 070 MDL
Perioada clarificărilor: 3 sept 2026, 14:29 - 8 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor: 8 sept 2026, 12:00 - 11 sept 2026, 12:30

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Achiziționarea produselor radiofarmaceutice necesare IMSP Centrul Republican de Diagnosticare Medicală pentru anul 2026, repetat 2

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, locality, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Potînga Radu
Telefonul de contact
+37322222490
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 14:23
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 14:29
Achizitii.md ID
21671959
CPV
33600000-6 - Produse farmaceutice
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
Propunerea financiară
Specificaţie tehnică
Propunerea financiară
3.09.26 14:29
Propunerea tehnică
Specificaţie tehnică
Propunerea tehnică
3.09.26 14:29
Anunt de participare Radio CRDM.signed
Documentele la ofertă
Anunt de participare Radio CRDM.signed
3.09.26 14:29
Model de contract_Produse radiofarmaceutice pu 2026
Documentele la ofertă
Model de contract_Produse radiofarmaceutice pu 2026
3.09.26 14:29
Declaratie beneficiari efectivi_Model
Documentele la ofertă
Declaratie beneficiari efectivi_Model
3.09.26 14:29
Documentatia standard Radio CRDM.signed
Documentele la ofertă
Documentatia standard Radio CRDM.signed
3.09.26 14:29
Declaratie privind valabilitatea ofertei_Model
Documentele la ofertă
Declaratie privind valabilitatea ofertei_Model
3.09.26 14:29
Cerere de participare_Model
Documentele la ofertă
Cerere de participare_Model
3.09.26 14:29
DUAE Model
Documentele la ofertă
DUAE Model
3.09.26 14:29
Scrisoare de garantie bancara_Model
Documentele la ofertă
Scrisoare de garantie bancara_Model
3.09.26 14:29
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.