Achiziţie publică
21671931
Servicii de preparare și distribuire a hranei pentru copiii din Instituțiile Publice de Educație Timpurie din oraș, pentru trimestrul IV a anului 2026
1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 16:32
până la 14.09.2026 10:00
până la 14.09.2026 10:00
au rămas 10 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 14.09.2026 10:00
până la 23.09.2026 10:00
până la 23.09.2026 10:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2 714 351,85 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 16:32 - 14 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14 sept 2026, 10:00 - 23 sept 2026, 10:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Servicii de preparare și distribuire a hranei pentru copiii din Instituțiile Publice de Educație Timpurie din oraș, pentru trimestrul IV a anului 2026
(65 zile*1100 copii) din 01.10.2026 – 31.12.2026, către fiecare instituție subordonată Primăriei municipiului Orhei, conform adreselor:
Grădiniţa nr. 1 mun. Orhei str. Vasile Lupu 121
Grădiniţa nr. 2 mun. Orhei str. Aleco Russo 11
Grădiniţa nr. 4 mun. Orhei str. Vasile Mahu 138
Grădiniţa nr. 5 mun. Orhei str. Maxim Gorki 48
Grădiniţa nr. 6 mun. Orhei str. Unirii 148
Grădiniţa nr. 8 mun. Orhei str. Negruzzi 105
Grădiniţa nr. 12 mun. Orhei str. Valeriu Cupcea 12
(65 zile*1100 copii) din 01.10.2026 – 31.12.2026, către fiecare instituție subordonată Primăriei municipiului Orhei, conform adreselor:
Grădiniţa nr. 1 mun. Orhei str. Vasile Lupu 121
Grădiniţa nr. 2 mun. Orhei str. Aleco Russo 11
Grădiniţa nr. 4 mun. Orhei str. Vasile Mahu 138
Grădiniţa nr. 5 mun. Orhei str. Maxim Gorki 48
Grădiniţa nr. 6 mun. Orhei str. Unirii 148
Grădiniţa nr. 8 mun. Orhei str. Negruzzi 105
Grădiniţa nr. 12 mun. Orhei str. Valeriu Cupcea 12
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3505, MOLDOVA, Orhei, mun.Orhei, str. V. Mahu 160
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 13:12
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 16:32
Valoarea estimată (fără TVA)
2 714 351,85 MDL
Achizitii.md ID
21671931
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
3505, MOLDOVA, Orhei, mun.Orhei, str. V. Mahu 160
Durata contractului
1 oct 2026 16:31 - 30 dec 2026 16:31
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Servicii de preparare și distribuire a hranei pentru copiii din Instituțiile Publice de Educație Timpurie din oraș, pentru trimestrul IV a anului 2026
CPV: 55500000-5 - Servicii de cantină şi servicii de catering
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
1 meniu toamna 2026.semnat.signed.semnat.pdf
1 meniu toamna 2026.semnat.signed.semnat.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 16:32
caiet de sarcini trimestrul iv 2026.semnat.signed.signed (1).pdf
caiet de sarcini trimestrul iv 2026.semnat.signed.signed (1).pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 16:32
duae catering tr. iv anul 2026.pdf
duae catering tr. iv anul 2026.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 16:32
anunt de participare catering tr. iv anul 2026.pdf
anunt de participare catering tr. iv anul 2026.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 16:32
documentatia standard catering tr. iv anul 2026.pdf
documentatia standard catering tr. iv anul 2026.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 16:32
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK