Achiziţie publică
21671930
Lot 1 - Piese de schimb pentru autobuze – sistem de suspensie
1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 13:14
până la 04.09.2026 14:00
până la 04.09.2026 14:00
au rămas 21 de ore
2
Propunerea ofertelor
de la 04.09.2026 14:00
până la 16.09.2026 08:30
până la 16.09.2026 08:30
3
Licitaţie
17.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
597 500 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 13:14 - 4 sept 2026, 14:00
Perioada de depunere a ofertelor:
4 sept 2026, 14:00 - 16 sept 2026, 8:30
Începutul licitației:
17 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Lot 1 - Piese de schimb pentru autobuze – sistem de suspensie
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2032, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Sarmizegetusa, 51
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
I.M. Parcul Urban de Autobuze
Telefonul de contact
022837349
E-mail
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 13:12
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 13:14
Valoarea estimată (fără TVA)
597 500 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
597,50 MDL
Achizitii.md ID
21671930
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-2032, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Sarmizegetusa, 51
Durata contractului
18 sept 2026 08:00 - 31 dec 2026 08:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lot 1 - Piese de schimb pentru autobuze – sistem de suspensie
CPV: 34300000-0 - Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
Documentele lotului
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK