Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21671908
1
Perioada de actualizare
de la
03.09.2026 14:56
până la 14.09.2026 11:00
până la 14.09.2026 11:00
au rămas 10 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
14.09.2026 11:00
până la 05.10.2026 11:00
până la 05.10.2026 11:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
8 963 265,04 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 14:56 - 14 sept 2026, 11:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14 sept 2026, 11:00 - 5 oct 2026, 11:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Lucrări de renovare a curților de bloc (amenajarea locurilor de parcare), etapa II din sectorul Botanica, mun. Chișinău
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2043, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Teilor 10
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 14:56
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 14:56
Achizitii.md ID
21671908
MTender ID
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare.signed.pdf
anunț de participare.signed.pdf
tenderNotice
Anunț de participare
3.09.26 14:56
caiet de sarcini.signed.pdf
caiet de sarcini.signed.pdf
Specificaţie tehnică
Caiet de sarcini
3.09.26 14:56
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK