Achiziţie publică
21671885
Materiale de construcţii şi articole conexe
1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 11:29
până la 08.09.2026 11:30
până la 08.09.2026 11:30
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 08.09.2026 11:30
până la 11.09.2026 11:40
până la 11.09.2026 11:40
3
Licitaţie
14.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
41 667 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 11:29 - 8 sept 2026, 11:30
Perioada de depunere a ofertelor:
8 sept 2026, 11:30 - 11 sept 2026, 11:40
Începutul licitației:
14 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Materiale de construcţii şi articole conexe
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3121, MOLDOVA, mun.Bălţi, locality, Stefan cel Mare nr.78 bl.A
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 11:29
Valoarea estimată (fără TVA)
41 667 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
416 MDL
Achizitii.md ID
21671885
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
3121, MOLDOVA, mun.Bălţi, mun.Bălţi, mun. Bălți, str. Ștefan cel Mare, 78A
Durata contractului
21 sept 2026 03:00 - 21 oct 2026 03:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Materiale de construcţii şi articole conexe
CPV: 44100000-1 - Materiale de construcţii şi articole conexe
Cantitatea: 32.0
Unități de măsură: Unitate
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK