Achiziţie publică
21671881
Servicii de dezvoltare, coordonare și implementare a Programului de Activare HoReCa & Turism în cadrul Zilei Naționale a Vinului 2026
1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 11:32
până la 04.09.2026 14:00
până la 04.09.2026 14:00
au rămas 21 de ore
2
Propunerea ofertelor
de la 04.09.2026 14:00
până la 07.09.2026 14:00
până la 07.09.2026 14:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
148 000 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 11:32 - 4 sept 2026, 14:00
Perioada de depunere a ofertelor:
4 sept 2026, 14:00 - 7 sept 2026, 14:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Servicii de dezvoltare, coordonare și implementare a Programului de Activare HoReCa & Turism în cadrul Zilei Naționale a Vinului 2026
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Sfatul Tarii, 59
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Adrian Prozorovschi
Telefonul de contact
078800641
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 11:10
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 11:32
Valoarea estimată (fără TVA)
148 000 MDL
Achizitii.md ID
21671881
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Sfatul Tarii, 59
Durata contractului
9 sept 2026 11:31 - 14 oct 2026 11:31
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare semnat.pdf
anunt de participare semnat.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 11:32
Documentele lotului
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK