1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 13:44
până la 09.09.2026 13:37
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 09.09.2026 13:37
până la 15.09.2026 13:37
3
Licitaţie
16.09.2026 15:32
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 17 885 MDL
Perioada clarificărilor: 4 sept 2026, 13:44 - 9 sept 2026, 13:37
Perioada de depunere a ofertelor: 9 sept 2026, 13:37 - 15 sept 2026, 13:37
Începutul licitației: 16 sept 2026, 15:32

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Peste
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
6825, MOLDOVA, Ialoveni, s.Ruseştii Noi, comuna Rusestii Noi
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Ecaterina Merla
Telefonul de contact
060025431
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 13:44
Valoarea estimată (fără TVA)
17 885 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
1,79 MDL
Achizitii.md ID
21671869
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
6825, MOLDOVA, Ialoveni, s.Ruseştii Noi, comuna Rusestii Noi
Durata contractului
18 sept 2026 13:40 - 31 dec 2026 12:40
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Peste CPV: 15800000-6 - Diverse produse alimentare
Cantitatea: 319.0
Unități de măsură: Kilogram
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
202609031046_Anunt de participare (2).signed.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 13:44
202609031045_3. duae (1).signed.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 13:44
202609031045_2. ds_bunuri_servicii (1) (1).signed.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 13:44
Subiectul întrebării
Întrebare
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări