Achiziţie publică
21671869
Produse lactate
1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 13:44
până la 09.09.2026 13:37
până la 09.09.2026 13:37
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 09.09.2026 13:37
până la 15.09.2026 13:37
până la 15.09.2026 13:37
3
Licitaţie
16.09.2026 14:18
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
117 792,30 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 13:44 - 9 sept 2026, 13:37
Perioada de depunere a ofertelor:
9 sept 2026, 13:37 - 15 sept 2026, 13:37
Începutul licitației:
16 sept 2026, 14:18
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Produse lactate
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
6825, MOLDOVA, Ialoveni, s.Ruseştii Noi, comuna Rusestii Noi
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 13:44
Valoarea estimată (fără TVA)
117 792,30 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
11,78 MDL
Achizitii.md ID
21671869
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
6825, MOLDOVA, Ialoveni, s.Ruseştii Noi, comuna Rusestii Noi
Durata contractului
18 sept 2026 13:38 - 31 dec 2026 12:38
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK