Achiziţie publică
21671816
Lot 3/ Castraveți murați
1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 11:30
până la 08.09.2026 12:00
până la 08.09.2026 12:00
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 08.09.2026 12:00
până la 11.09.2026 12:00
până la 11.09.2026 12:00
3
Licitaţie
14.09.2026 14:37
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
5 800 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 11:30 - 8 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor:
8 sept 2026, 12:00 - 11 sept 2026, 12:00
Începutul licitației:
14 sept 2026, 14:37
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Lot 3/ Castraveți murați
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2062, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Burebista, 93
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 9:28
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 11:30
Valoarea estimată (fără TVA)
5 800 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
58 MDL
Achizitii.md ID
21671816
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2062, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Burebista, 93
Durata contractului
1 oct 2026 03:00 - 30 dec 2026 02:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Castraveti murati, întregi, proaspeți ca materie primă, fermentați natural, de calitate corespunzătoare, cu formă, culoare, gust și miros caracteristice produsului. Castraveții trebuie să fie fermi, crocanți, fără înmuiere, fără mucegai, putrezire sau deteriorări mecanice. Saramura trebuie să fie limpede, fără impurități, miros străin sau semne de alterare. Ambalaj (2-5kg). Graficul de livrare 1/7zile.
CPV: 15800000-6 - Diverse produse alimentare
Cantitatea: 120.0
Unități de măsură: Kilogram
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
1. ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (8).semnat.pdf
1. ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (8).semnat.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 11:30
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK