Achiziţie publică
21671797
Zahar
1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 13:17
până la 14.09.2026 00:00
până la 14.09.2026 00:00
au rămas 10 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 14.09.2026 00:00
până la 17.09.2026 10:00
până la 17.09.2026 10:00
3
Licitaţie
18.09.2026 13:32
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4 000 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 13:17 - 14 sept 2026, 0:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14 sept 2026, 0:00 - 17 sept 2026, 10:00
Începutul licitației:
18 sept 2026, 13:32
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Zahar
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
6101, МОЛДОВА, АТО Гагаузия, мун.Чадыр-Лунга, Ceadir-Lunga. Sanatornaia1
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 8:46
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 13:17
Valoarea estimată (fără TVA)
4 000 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
4 MDL
Achizitii.md ID
21671797
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
6101, МОЛДОВА, АТО Гагаузия, мун.Чадыр-Лунга, Ceadir-Lunga. Sanatornaia1
Durata contractului
1 oct 2026 13:12 - 30 dec 2026 13:12
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: шт.
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunț procurarea produselor alimentare pentru centrul de recuperare pentru copii ceadir lunga pentru trimestru iv anului 2026.docx
Documentele la ofertă
-
3.09.26 13:17
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK