Achiziţie publică
21671785
Servicii de verificare a documentației de proiect și de deviz pentru obiectul „Construcția sediului Direcției regionale Nord a IGPF, or. Edineț”
1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 14:56
până la 04.09.2026 16:00
până la 04.09.2026 16:00
au rămas 23 de ore
2
Propunerea ofertelor
de la 04.09.2026 16:00
până la 10.09.2026 16:00
până la 10.09.2026 16:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
200 000 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 14:56 - 4 sept 2026, 16:00
Perioada de depunere a ofertelor:
4 sept 2026, 16:00 - 10 sept 2026, 16:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Servicii de verificare a documentației de proiect și de deviz pentru obiectul „Construcția sediului Direcției regionale Nord a IGPF, or. Edineț”
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2059, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Petricani 19
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Dionisie Dercaci
Telefonul de contact
022 25-96-10
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 7:48
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 14:56
Valoarea estimată (fără TVA)
200 000 MDL
Achizitii.md ID
21671785
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-2059, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Petricani 19
Durata contractului
12 sept 2026 14:55 - 30 dec 2026 14:55
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Servicii de verificare a documentației de proiect și de deviz pentru obiectul „Construcția sediului Direcției regionale Nord a IGPF, or. Edineț”
CPV: 71300000-1 - Servicii de inginerie
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare verificarea documentației de proiect.docx
Documentele la ofertă
-
3.09.26 14:56
anunț de participare verificarea documentației de proiect.semnat.pdf
anunț de participare verificarea documentației de proiect.semnat.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 14:56
dr nord - caiet de sarcini pentru verifcarea doc. de proiect.pdf
dr nord - caiet de sarcini pentru verifcarea doc. de proiect.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 14:56
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK