Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21671776
1
Perioada de actualizare
de la
02.09.2026 18:55
până la 07.09.2026 00:00
până la 07.09.2026 00:00
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
07.09.2026 00:00
până la 14.09.2026 11:00
până la 14.09.2026 11:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
1 623 933 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 18:55 - 7 sept 2026, 0:00
Perioada de depunere a ofertelor:
7 sept 2026, 0:00 - 14 sept 2026, 11:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Forarea fîntînii arteziene cu conectarea la sistemul energetic si a apeductului existent în com. Saharna Nouă, r. Rezina
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-5432, MOLDOVA, Rezina, s.Saharna Nouă, s. Saharna Noua
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 18:55
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 18:55
Achizitii.md ID
21671776
MTender ID
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
2-1-1 forarea sondei f_1b.signed.pdf
2-1-1 forarea sondei f_1b.signed.pdf
Specificaţie tehnică
-
2.09.26 18:55
2-2-1 sp rezistenta f_1b.signed.pdf
2-2-1 sp rezistenta f_1b.signed.pdf
Specificaţie tehnică
-
2.09.26 18:55
7-1-1 plan general f_1b.signed.pdf
7-1-1 plan general f_1b.signed.pdf
Specificaţie tehnică
-
2.09.26 18:55
4-2-1 a-01-eef-iei f_1b.signed.pdf
4-2-1 a-01-eef-iei f_1b.signed.pdf
Specificaţie tehnică
-
2.09.26 18:55
ds_lucrari_actualizata.signed.pdf
ds_lucrari_actualizata.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
2.09.26 18:55
anunt_de_participare.signed.pdf
anunt_de_participare.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
2.09.26 18:55
2-3-1 retele alim. cu apa f_1b.signed.pdf
2-3-1 retele alim. cu apa f_1b.signed.pdf
Specificaţie tehnică
-
2.09.26 18:55
2-2-3 cabina pentru electrice f_1b.signed.pdf
2-2-3 cabina pentru electrice f_1b.signed.pdf
Specificaţie tehnică
-
2.09.26 18:55
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK